+420 377 454 477 - online@buzzsneakers.cz

pro všechny objednávky v hodnotě nad 2000 Kč

Blogger Pick
18.08.2022.

Získej styl Cali s Puma Cali Dream Lth.

Ahoj lidi,

Konečně je léto, voní to tu lipami a v hlavě se mi jako na videokazetě točí obrazy opuštěných tropických pláží, kultovních večírků, funky hudby a velkých festivalů. Svižně se procházím po sofijské městské scéně a lovím nové emoce a moje zbrusu nové tnisky znsčkx Puma Cali Dream Lth mi dělají společnost.

Moje volba proběhla během několika vteřin. Puma California je známá a oblíbená bota z 80. let. Původně byly tyto tenisky uvedeny na trh jako sportovní obuv, ale rychle si získaly legendární status v pouliční kultuře. Od ostatních modelů se Puma Cali Dream Lth liší způsobem, jakým je bota vyrobena, odtud také pochází název modelu. Svěží, klasický a hlavně pohodlný - model 2018 nabývá ležérnějšího a jednoduššího vzhledu. To byla první věc, která se mi na nich líbila.

Cali Dream Lth  jsou dokonalou kombinací neuvěřitelného pohodlí a módní atmosféry. Vysoká podrážka tenisek a prvky na nich jsou vypůjčené z městské scény. Puma Cali Dream Lth je model, který bych si vždy vybral, protože mi dává svobodu vyjádřit se.

Puma nepochybně dbá na detaily a styl pro dívky. Díky klasické tvaru a uvolněnému vzhledu lze model Cali Dream Lth snadno zkombinovat s jakýmkoli oblečením. Víte, že můj styl je jedním ze způsobů, jak se vyjadřuji. Miluji kontrasty, takže jsem bílé tenisky zkombinovala s fenomenálně jemným růžovým oblečením Juicy Couture's. A pro slečny, které hledají elegantnější, ale zároveň funky look na léto, vám představuji svůj druhý outfit se šaty od mé oblíbené značky Juicy Couture.

Vyberte si Cali Dream Lth a celý svůj outfit v obchodech Buzz stores nebo online

 

Vaše dívka,

Akasha

Προς το παρόν δεν υπάρχουν σχόλια

Podobné články

21.
Oct.
2022.
Blogger Pick
30.
Aug.
2022.
Blogger Pick
29.
Aug.
2022.
Blogger Pick