Změnili jsme zásady GDPR a obchodní podmínky

+420 256 256 080 - online@buzzsneakers.cz

Extra sleva -10 % pro členy

Blogger Pick
13.09.2023.

Spojení stylu a pohodlí

Dobrý den!

 

Jmenuji se Matthew a dnes poprvé píšu pro Buzz Crew Blog Story.

Ve chvíli, kdy jsem byl vyzván, abych si ze všech produktů nabízených v BUZZU vybral pár, který mě nejlépe charakterizuje, tak jsem s jistotou věděl, že to musí být něco od značky adidas. Vzhledem k tomu, že jsem velkým fanouškem této značky, věděl jsem, že musím zvolit styl, který zcela reprezentuje aktuální trend, tedy produkt se silným vyjádřením, který by zamotal hlavu.

Po návštěvě prodejny se mi jako ideální jevil model adidas Niteball "Off White Olive".

První, co vás zaujme, je jedinečný design. Vyznačuje se kombinací prvotřídních materiálů v kombinaci s barevnou paletou, která je univerzální a trendy. Důraz na detail se odráží v každém stehu a spoji.

Díky minimalistickému, a přesto působivému designu je tato teniska vhodná pro každou příležitost. Ať už míříte do kanceláře, cvičíte v posilovně nebo na každodenní procházku, teniska Niteball "Off White Olive" je perfektní volbou, kterou byste mohli zvolit.

Celkově lze říci, že tento model musí mít každý milovník tenisek, ať už se jedná o nadšence tenisek, nebo jen o částečného fanouška. Univerzálnost, pohodlí a způsob, jakým se hodí k jakémukoliv oblečení, z nich dělají nezbytnost.

 

Model je nyní k dostání v obchodech i online.

Podobné články